AZS Lublin szóstym środowiskiem - Igrzyska Studentów I Roku
Grudzień
5
2016

Siódmy Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów I Roku odbył się na dniach 2-4 grudnia 2016 roku w Katowicach. W klasyfikacji środowisk AZS Lublin zajął szóste miejsce, wygrał AZS Katowice.

Największym sukcesem jest zwycięstwo w futsalu mężczyzn. Zespół UMCS Lublin trenera Tomasz Bieleckiego nie miał sobie równych, wygrywając wszystkie spotkanie na turnieju! W klasyfikacji drużynowej tenisa stołowego kobiet AZS Lublin zajął drugie miejsce.

Indywidualnie medale dla AZS Lublin zdobyli: złoty Ihor Zavadskyi w tenisie stołowym mężczyzn oraz także złoty Oliwier Paczyński w pływaniu na 50m st. klasycznym.

Wszystkim studentom reprezentującym nasz AZS serdecznie dziękujemy i zapraszamy do startów w Akademickich Mistrzostwach Woj. Lubelskiego.