UMCS Lublin najlepszy
Maj
22
2017

Bardzo dobry występ na turnieju Półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej kobiet zanotowały studentki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Zawody odbyły się na dniach 18-21 maja 2017 r. w Katowicach.

UMCS Lublin zwyciężył w całym turnieju nie ponosząc żadnej porażki. W meczu finałowym pokonał miejscowych - AWF Katowice. To dobry prognostyk przed turniejem Finałowym AMP, który odbędzie się na dniach 9-12 czerwiec 2017 r. w Warszawie.

Ponadto najlepszą bramkarką została wybrana Katarzyna Gruszecka, a MPV całego turnieju Jagoda Lasek - reprezentujące Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.