Kamil Tchorzewski zdobył srebrny medal
Kwiecień
2
2017

Ogromny sukces studenta Uniwersytetu Przyrodniczego z Lublina, która na Akademickich Mistrzostwach Polski w ergometrze wioślarskim zdobył srebrny medal w kategorii open w klasyfikacji generalnej. Zawody odbyły się na dniach 31 marca - 1 kwietnia 2017 roku. Studenci Uniwersytetu Przyrodniczy przywieźli kilkanaście medali z Poznania.

Kamil Tchorzewski zdobywając srebrny medal w klasyfikacji generalnej jednocześnie okazał się najlepszy w klasyfikacji Uczelni Społeczno-Przyrodniczych. Paulina Krawczuk (UP Lublin) sięgnęła po brązowy medal w wadze lekkiej, a Joanna Niezgoda (UP Lublin) zdobyła srebrny w wadze open wśród Uczelni Społeczno-Przyrodniczych. Dzięki bardzo dobrym wynikom indywidualnym Uniwersytet Przyrodniczy z Lublina wygrał klasyfikacje Uczelni Społeczno-Przyrodniczych zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Bardzo serdecznie gratulujemy!